O firmie

Fabryka dla Smyka powstała jako dziecko prowadzonej od dziewięciu lat Fabryki Biżuterii. Kiedy w Fabryce Biżuterii pojawiły się pierwsze ozdoby do włosów dla małych dziewczynek od razu zaczęły cieszyć się dużą popularnością. W dynamicznym tempie przybywało zamówień  i klientów. Zarząd firmy podjął decyzję o stworzeniu bliźniaczej strony internetowej, na której znajdą się wyłącznie ozdoby dla dzieci. W ten sposób narodziła się Fabryka dla Smyka.

Fabryka dla Smyka to miejsce bajeczne, malownicze, w którym zakocha się każda mama dziewczynki. Już od pierwszych miesięcy życia dziecka można przyozdabiać jego maleńką główkę delikatnymi spineczkami z rzepkami, które idealnie trzymają się nawet na niewielkiej ilości włosków. Wiele noworodków rodzi się z istnie bujną czupryną. Jeżeli włoski wchodzą do oczek możesz skorzystać z oferty spineczek z obszyciem, które posiadają zabezpieczenia ostrych krawędzi a także nie łamią i nie plączą włosków. Idealnie sprawdzą się także nasze opaski, które są doskonałym dodatkiem do dziecięcych stylizacji. Nasze bawełniane gumki to świetny sposób na niesforną pierwszą grzywkę i na pierwsze w życiu malucha, fryzurki z palemką. 

Twoja Księżniczka jest już przedszkolakiem? Dla niej także mamy sporo przeróżnych świecidełek! Spineczki, gumeczki, opaski, grzebyczki, a wszystko w rożnych kolorach i kształtach.

 

Zapraszamy!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl